Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przedszkole Niepubliczne Funny Kids

Program
Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze to najważniejsze zajęcia w przedszkolu. Odbywają się w przedszkolu codziennie zgodnie z Programem Ministerstwa Edukacji Narodowej. To te zajęcia mają za zadanie przygotować dzieci do nauki szkolnej i nie tylko. Czas trwania zajęć w grupie młodszej od 30 minut do 45 minut.
W roku szkolnym 2018/2019 przedszkole pracuje na wydawnictwie PWN. Grupy 3-latków, 4-latków oraz 5 i 6-latków otrzymują od przedszkola książki oraz karty pracy na cały rok szkolny. Grupa 2,5-latków pracuje na kartach pracy 3-latków z uwzględnieniem predyspozycji danej grupy. Wiek na przełomie dwa i trzy lata to bardzo ważny okres w życiu dziecka. Dziecko chce testować wszystko, sprawdzać, jak daleko może się posunąć, a jednocześnie za wszelka cenę próbuje postawić na swoim. Otaczając dziecko troską, miłością, cierpliwością stwarzamy mu najlepszą bazę do doskonalenia nowych umiejętności.  

Projektowanie stron internetowych Cered